Hakkımızda Aydınlatma Metni

Yeni nesil tütün ürünleri kategorisinde öncü bir marka haline gelen www.esigaraincele.com yaklaşık 10 yıldır bu sektörde hizmet etmeye ve en kaliteli cihaz modellerini müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz, tütün deneyimini dönüştürerek, yetişkin tüketicilere daha az zararlı bir alternatif sunmaktır. Burada satın alma imkanı sunmakta olduğumuz ürünlerin belirli oranda nikotin seviyeleri olduğunu belirtmek isteriz. Amacımız insanlığın daha az duman içerisinde kalması ve geliştirilmiş ısıtma sistemi sayesinde duman yerine buhar üreten modelleri sizlere sunmaktır.

Türkiye şartların da her ne kadar zor olsa da Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun, güvenilir ve tatmin edici bir tütün deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Bu ürünleri dönem dönem farklı ülkelerden sağlıyor olsak da yoğunluk olarak Heets Kıbrıs tütünü bulundurmaktayız.

Müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusun da belirli ürün modellerini de getirtmekteyiz. Bunların başında yeni nesil olan ve terea tütünü ile kullanılabilen IQOS ILUMA modelleridir. Ayrıca, kullanıcılarımızı bilinçlendirme ve doğru kullanım konusunda bilgilendirmek için çeşitli kaynaklar ve eğitim materyalleri sunuyoruz.

Ayrıca günümüzde oldukça popüler hale gelen kullan at elektronik sigara modellerini de bulundurmaktayız. Kullanıcılarımıza güvenilir ve etkin bir destek sunmak için geniş bir dağıtım ve satış ağına sahibiz. Ayrıca, kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alarak Müşterilerimizin istekleri doğrultusun da en yeni cihazları bulundurmaktayız.

Düşünmek Bizim İşimiz

Yükleniyor...